Braškių Skynimas Lietuvoje - Anykščių r. Kavarsko sen. Pravydžiai

BRAŠKIŲ SKYNIMAS LIETUVOJE

BRAŠKIŲ SKYNIMAS MŪSŲ NUOTRAUKŲ GALERIJOJE. NORITE SKINTI KARTU SU MUMIS? SUSISIEKITE

SEZONINIS DARBAS BRAŠKIŲ LAUKUOSE

Braškių Skynimas Lietuvoje - Suteikiame Sezoninį Darbą Per Vasaros Atostogas

Braškių skynimas nėra sunkiausias darbas uogų auginimo laikotarpyje, nes priauginti ir priskinti galima labai daug, tačiau parduoti yra sunkiausia. Aplamai braškių verslas kaime reikalaujantis daugiausiai rankų darbo nei bulvių, kopūstų, agurkų, ar pomidorų auginimas.

Kiekvienais uogų sezono metais, sezoninis darbas braškių laukuose, padeda užsidirbti žmonėms per vasaros atostogas. Turime jau pastovių skynėjų komandą, kurie dirba pas mus jau daugiau nei 25 – erius metus. Jie jau praktiškai, kaip šeimos nariai – broliai ir seserys.

Tačiau kiekvienais metais ateina vis naujų veidų. Vieni suprasdami darbo pobūdį, turėdami patirties, pasilieka, o kiti po pirmos nuskynimo vagos jau nori eiti namo, nes jiems braškių skynimas buvo per sunkus.

Nes dauguma klaidingai įsivaizduojame bet kurio darbo metodiką. Kad bus labai lengva, prisivalgysim uogų, dar pinigų gausim. Ir mūsų manymu tai yra normalu, nes ne kiekvienas gaisrininkas gali gesinti ugnį, ne kiekvienas gydytojas gali išbūti operacinėje, tačiau pradžioje mes darbo procesą įsivaizduojame kitaip.

BRAŠKIŲ SKYNIMAS. IŠLIEKA TIK STIPRIAUSI!

Braškių Skynimas - Sezoninis darbas. Išlieka tik stipriausi

Kiekviename darbe išlieka tik stipriausi, kadangi kiekvienas žmogus ieško savęs gyvenime, kur gali būti pirmas, geriausias ir užimti aukščiausias pareigas. Naturalu, kad ir mūsų braškių lauke vyksta tie patys procesai. Vieni iš geriausių naujų skynėjų pasitaiko vaikai, nes vidumi jie yra spindintys motyvacija, kadangi turi savo svajonę, ir laikosi jos ne tik iki dienos, bet ir iki viso braškių sezono pabaigos.

Pasitaiko ir motyvuotų suaugusiųjų žmonių, kuriems tai savotiška meditacija laukinėje gamtoje, apsuptoje miškų. Geras būdas pamiršti senas problemas ir grįžti po darbų sezono į savo gyvenimo ritmą naujomis spalvomis. Todėl neberiekalingas sporto klubas, ar kitos fiziškai ir dvasiškai atpalaiduojančios priemonės. Esi tik Tu, Tavo Tikslas ir Gamta.

Neveltui užsienio mokslininkai nustatė, kad žmonės kurie iškylauja, stovyklauja, ar savaitgali pamiega palapinėje miške – greičiau pasveigsta nuo visų psichologinių ir fizinių traumų, nei darantys gydymo procedūras ligoninėse, spa centruose. Todėl jei tavyje chaosas, problemos, nesutari su savimi ir kitais ir nori atrasti savo tikrąjį „Vidini Aš” – atvažiuok pas mus skinti braškių kaime ir efektyvus atsipalaidavimo rezultatas garantuotas! Juk judėti gyvenime svarbiausia! Daugiau apie tai čia! Iki Pasimatymo!

Braškių Skynimas | Braškių Skynimas Lietuvoje | Sezoninis Darbas