LIETUVIŠKŲ BRAŠKIŲ FOTOSESIJA

Fotosesija Su Braškėmis - Jas galima ne tik valgyti, bet ir fotografuotis kaip valgai.

Fotosesija su braškėmis vienas populiariausių būdų Lietuvoje praturtinti savo fotoalbumą. Vestuvių fotografas Donatas Rimkus daro fotosesijas su vaisiais ir uogomis, norėdamas paįvairinti savo laisvalaikį. Vestuvėse taip pat pasitaiko dažnai braškių ant desertų stalo, bet pasak fotografo Donato, dažniausiai būna atvežtos iš užsienio.

Todėl, mūsų šeimos verslas kaime, suteikia galimybę and Jūsų šventinio stalo įsigyti lietuviškų, šviežių braškių, kuriomis mėgautusi ir kiti šventės dalyviai. Taip pat populiaru papuošti tortus, pagardinti šampaną, ar tiesiog įsmeigti į kokteilio stiklinės kraštelį. Susisiekite su mumis čia:

Pasak vestuvių fotografo Donato – dar daroma fotosesija su braškėmis gamtoje. Atsisėda, vienas priešais kitą, įsimylėjusios poros, vasaros gražaus vakaro pievoje ir mėgaujasi braškėmis. Taip jie meniškai fotografuojami, nesikišant į proceso eigą. Tuomet, nuotraukos gaunasi naturalesnės, šypsenos ir jausmai tikri.

ASMENINĖ FOTOSESIJA SU BRAŠKĖMIS

Asmeninė fotosesija su Braškėmis - Lietuviškų Braškių Energija. Aukštos vibracijos.

Asmeninė fotosesija su braškėmis miške – pačios nuostabiausios mums matytos nuotraukos. Gera matyti, kad užauginta mūsų rankomis uoga puikuojasi meniniuose portretuose. Ir dažnai tokių nuotraukų nepamatysi „instagram”, ar „Facebook” socialiniuose tinkluose. Pabandysime atsispausdinti šias fotografijas ant fotodrobės, kurios būtų pakabintos garbingoje vietoje.

Tad kviečiame užsisakyti braškių, sezono metu, ne tik į vestuvinę šventę, bet ir įsiamžinti šeimoje su braškėmis. O galbūt ruošitės žiemai ir norėsite užsišaldyti. Kaip mes tai darome ir kokios braškių veislės tam tinka – parašysime kituose straipsniuose.

FOTOSESIJŲ SU BRAŠKĖMIS IDĖJOS

Pasak fotografo Donato, fotosesijas galima daryti ir žiemą. Tarkim, savo namuose turėti pilnai užšaldytų uogų ir jaukiai prie židinio, ar prie Kalėdinės eglutės, su šeima įsiamžinti.

Vasarą porelėms įsimaudyti upėje, ar ankstu rytą ežere, tekant saulei, įsiamžinti su braškėmis. Svarbu fantazija susipina tarp fotografo ir fotomodelių.

Vestuvių Fotografui Donatui tenka fotografuoti žmones su braškėmis ir retro kavinėse Vilniaus senamiestyje. Juk braškėmis galima pagardinti ir pagražinti ledų porcijose, su specialiomis taurelėmis.

Arba poros fotosesija, kuri skina braškes pačiose uogų plantacijose. Pasak fotografo, variantų yra daug – tereikia tik noro ir pozityvaus nusiteikimo!

Vestuvių fotografo Vilniuje ir Visoje Lietuvoje kontaktai ir kainos čia:

Fotosesija Su Braškėmis | Lietuviškų Braškių Fotosesija | Braškės